Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim
Telefon: +90 392 223 10 03     +90 392 223 14 44     Fax: +90 392 223 65 43
Gsm1: +90 533 863 9529     Gsm2: +90 548 857 5057
Adres: Lefkoşa - Güzelyurt Anayolu üzeri Mitsubishi Plaza, KKTC
e-Mail: info@mitsubishikibris.com
Maceraya Hazır
Yeni Outlander, güçlü tasarımından hızlı tepkilerine kadar bir SUV'dan beklenenlerin tümünü karşılıyor. Mükemmel güvenlik, güçlü yol tutuşu ve kendini kanıtlamış 4x4 sistemini çok seveceksiniz. Macera sizi çağırdığında, cevabınız kesinlikle eğlenceli Yeni Outlander olacak.

Mükemmel Denge
Mitsubishi Motors; "çevreye duyarlılık", "yolcu güvenliği" ve "konfor" kavramlarının önemini gayet iyi biliyor. Tutkuyla bağlandığı bu üç amacı gerçekleştirirken performans ve eşsiz sürüş deneyimini ideal bir şekilde birleştiriyor.

Yakıt Tasarrufunda ve Çevresel Performansta Öncü
Yeni Outlander, çevreye duyarlılık konusunda beklentilerin üzerine çıkıyor. Yüksek motor performansına ek olarak yeni MIVEC motor, eşsiz yakıt tasarrufu ve düşük oranda CO2 salımı sağlıyor. Ayrıca Auto Stop & Go (AS&G) fonksiyonu ve ECO modu düşük yakıt tüketimi sağlarken aerodinamik tasarımı (Cd: 0,33) ve hafif gövdesi enerji kaybını azaltıyor. Çevreyi koruma özelliği, hiçbir heyecandan ve yüksek performanstan ödün vermeden sürücünün tüm isteklerini karşılayacak nitelikte.

Yeni OUTLANDER, sahip olduğu 2 litre yeni SOHC MIVEC motoruyla, büyük oranda arttırılmış yakıt ekonomisi ve düşük gaz emisyonu sağlamanın yanı sıra bir DOHC motor ile aynı sürüş performansını sunuyor. OUTLANDER'ın MIVEC motoru gelişmiş teknolojisi sayesinde yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini aynı anda sağlıyor.

TR | ENG
Muhteşem yaz kampanyasından yararlanmak için sizleri showroomlarııza bekliyoruz.