Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim
Telefon: +90 392 223 10 03     +90 392 223 14 44     Fax: +90 392 223 65 43
Gsm1: +90 533 863 9529     Gsm2: +90 548 857 5057
Adres: Lefkoşa - Güzelyurt Anayolu üzeri Mitsubishi Plaza, KKTC
e-Mail: info@mitsubishikibris.com
Şirketimiz 1990 yılında faaliyete başlamış olup, kurulduğu günden bu yana halkımıza verdiği güven ve satış politikasıyla cennet ada Kıbrıs'ta öncü bir kuruluş olmuştur.

Uzakdoğu ve Avrupa'dan ithal edilen araçlarla Osmanlızade Otomotiv, halkımıza daima en üst kalitedeki araçları sunmuş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak fark yaratmıştır.

Şirketimiz, Hamitköy çemberi yanında ve Mitsubishi Plaza Alayköy’de bulunan 500 araç kapasiteli galerimizde Otomobil, arazi araçları, İş Makinaları, Ticari araç, motorsiklet portföyü ve sınırsız çeşit imkanı ile halkmıza hizmet vermektedir.

Güven, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat prensiplerini daima ön planda tutan şirketimiz bugün Kıbrıs Otomobil pazarındaki öncelikli yeri ile halkımızın takdirini kazanmıştır.

Çalışma hayatında ancak takım halinde başarıya ulaşabileceğinin farkında olan firmamız, bünyesinde barındırdığı profesyonel personel ile ülke ekonomisine istihdam sağlamaktadır.

Sorumluluğumuz bilincinde yürüttüğümüz çalışmalar ve yaşadığımız haklı gururdan dolayı Kıbrıs halkına teşekkürü bir borç biliyoruz.

Vizyonumuz;
Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe müşteri memnuniyetini temel ilke benimseyerek hareket etmek ve başarılarımızın sürekliliğini kaliteli hizmet ile sağlayabilmek.

Misyonumuz;
Müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu, fark yaratarak çözümler üreten, verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek hizmet sunan, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma kattığımız değeri daima mükemmelliği esas alarak sürdürmektir.
TR | ENG
Muhteşem yaz kampanyasından yararlanmak için sizleri showroomlarııza bekliyoruz.