Designed & Powered by Medialife and Ata Bilişim
Telefon: +90 392 223 10 03     +90 392 223 14 44     Fax: +90 392 223 65 43
Gsm1: +90 533 863 9529     Gsm2: +90 548 857 5057
Adres: Lefkoşa - Güzelyurt Anayolu üzeri Mitsubishi Plaza, KKTC
e-Mail: info@mitsubishikibris.com
Yaşam Tarzınıza Uyum Sağlayan Otomobil
Bir otomobilde arayabileceğiniz tüm özellikleri bu araçta bulacaksınız. Mitsubishi ASX; konfordan yakıt ekonomisine, fonksiyonellikten üstün performansa kadar aradığınız tüm özelliklere fazlasıyla cevap verecek şekilde üretildi.

Kullanıcısına tam uyum sağlamak için donatılan ASX, hayatı en aktif şekilde yaşayanları bile tatmin edebilecek stile ve rahatlığa sahip. Intense modelinde standart olarak sunulan panoramik cam tavan ve ısıtmalı deri koltuklar, ayrıcalık hissini daha da güçlendiriyor. Yerden yüksekliği 180 mm olan ASX ile yollarda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Gelişmiş özelliklerin en ideal boyutlara sığdırıldığı ASX ile hiç görmediğiniz yerlere gitmek için sabırsızlanacaksınız. ASX'in koltuğuna oturun ve hayatın size hangi güzel deneyimleri yaşatacağını keşfedin...

Mükemmel Süspansiyonlar
Sürüş keyfi güvenle başlar ve güven kontrolden gelir. ASX, yola daha sağlam tutunmak için geniş sırtlı lastiklere ve uzun dingil aralığına sahiptir. MacPherson çok bağlantılı ön ve bağımsız arka süspansiyonlar mükemmel yol tutuşuyla beraber maksimum konfor sağlar. Sportif performans için şok emiciler ve stabilizatörlerle donatılan ASX, en keskin virajları bile hassas ve kararlı bir şekilde almanıza yardımcı olur. Yumuşak direksiyon, hareketlerinize bire bir uyum sağlayarak yolculuğu gerçek bir sürüş keyfine dönüştürür.
TR | ENG
Muhteşem yaz kampanyasından yararlanmak için sizleri showroomlarııza bekliyoruz.